רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
הובלות דירות ומשרדים
מאמרים
Mr.

Mr.

Mr.

איך להתנהג בזמן מעצר וחקירה

הרחקת יונים

קרקס אירופה

ציוד נקיון

נוטריון ועריכת צוואה

שילוח בינלאומי של גופי תאורה – איך למנוע נזקים למטען

גורי אלפי – התפוח לא נפל רחוק מהעץ

הפלה בקרב נערות

עדי אשכנזי – מה זה השטויות האלה?

מה חשוב בבחירת קוסמטיקאית?

אימון אישי אימון NLP

קורס תיווך נדלן

למה בכלל צריך תוספי מזון?

השכרת רכב

על צילום אירועים

ניקיון הבית – טיפים שימושיים

מוצרי חשמל באינטרנט

משרד עורכי דין תעבורה

קולקציות הטפטים החדשה של אורגד

חשיבות הוילונות בחדרי הבית השונים

בחירת צעצועים לגיל המתאים

בניית אתרים - שלבים

איך לבחור חברת אחסון אתרים

פרסומת אינטראקטיבית

לרדת במשקל? רק אצל אירנה!

אינדקס עסקים

עיצוב גינת פרחים מדהימה

עבודה בחוץ לארץ

מעבדת SOUNDEXPERT

כיצד בוחרים מצלמות אבטחה?

קידום אתרים - קידום עסקים

עלוני פרסום ( פליירים )

כרטיסי ביקור

קופת כרטיסים
קישורים

מטבחים

Русский

"הובלה בטוחה"

"הובלה בטוחה"

 מקסימום פתרונות - מינימום הטרחות!

 

הובלות אנחנו לא הכי זולים בשוק שירותי ההובלות, אך אנו נותנים איכות השירות ותמורה הטובים ביותר למחיר שתשלמו.
בין חברות הובלות הרבות הקיימות בארץ קשה לבחור שירותי הובלות המשתלמים והכי מתאימים לצורכיכם. אנחנו ב"הובלה בטוחה" שמחים להציג בפניכם את מגוון שירותינו.


חברת "הובלה בטוחה" הינה חברה צעירה ודינמית הפועלת בשוק ההובלות משנת 2001. החברה ביססה את מעמדה בשוק שירותי הובלות ותוך שנים ספורות רכשה אימון הלקוחות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי כאחד.


צוות עובדי ההובלות זה מרכיב רב ערכי בחברתנו. רמת מקצועיות ואמינות של צוות העובדים שלנו רכשו לנו אימון רב של לקוחות. רובם מאנשי הצוות התחילו עבודתם ורכשו הכשרתם בחברות ההובלות הידועות במשק בעלות שם ומוניטין. כל הניסיון הזה נרכש על-ידי צוות של עובדים עוד לפני הקמתה של חברה "הובלה בטוחה" והם הביאו אותו לחברתנו שמאפשר לה להצטיין בפעולה ובשירותי ההובלות.
אם אתם מעונינים בהובלות של פריט בודד או אחראים על הובלות משרדים אנו נהיה אתכם לעורך כל הדרך ונשמח להציע שילוב מלא של כל כלי עזר ושירות מקצועי.


שעות עבודה שלנו גמישות ונוחות.
מטרות החברה "הובלה בטוחה" הן לאפשר הובלות נוחות שלא תגרעו משעות העבודה של העסק ותאפשרו ללקוחותינו לבצע הובלות בשעות הפנויות מעבודתם.


אנו מתחייבים בשמירה על שלמות הרכוש בעת ההובלות עד לסיומן המלא. גובה כיסוי הביטוח של החברה עומד על סך 150,000 ₪. הביטוח נעשה בחברת "כלל ביטוח".

שירותינו כוללים:

הובלות: אנו מבצעים הובלות משרדים ודירות בכל רמת המורכבות ההובלות. אנו מספקים שירותי הובלות גם ללקוחות המעונינים בהעברת פריט בודד או הובלות פסנתר.


שירותי נגרות מקצועיים. בעת ההובלות בהתאם לצורך ניתן לבצע פירוק והרכבת הריהוט. עובדי החברה יפרקו וירכיבו רהיטים, מדפים וכול' במיומנות ומקצועיות רבה. עושים גם פירוק והרכבה של דלתות המקרר.
שירותי אריזה. אם אתם עסוקים וזמנכם יקר מדי ואין לכם 2-7 ימים כדי להקדיש מזמנכם להכנות ההובלות, בשבילכם קיימים בחברתנו שירותי אריזה. אתם יכולים לקום בבוקר כרגיל בדירה שממנה אתם עוברים. צוות של "הובלה בטוחה" מוגבר יגיע ויבצע אריזה איכותית של כלים ופריטים אישיים, יעטוף כלים שבריריים ויארוז בקרטון ויסגור היטב עם נייר דבק.

 

 תוך כדי אריזה מתחילים את ההובלה. לצורך אריזת ריהוט ופריטים שונים אנו משתמשים בסוגים רבים של חומרי אריזה, כגון: ניילון נצמד, נייר קרטון, שקיות ניילון, קרטונים, נייר דבק וכול'.
ביקור ראשוני והערכת מחיר להובלות מתבצע ללא תשלום וללא כל התחייבות מצדו של הלקוח. נציג מקצועי של "הובלה בטוחה" יגיע אליכם לבית בשעות נוחות לכם. כל מה עליכם לעשות זה להראות לו איזה רהיטים ומוצרי חשמל יש להוביל ולאן אתם עוברים. אז הנציג של "הובלה בטוחה" ייתן לכם בכתב הצעת מחיר להובלות עם התחייבות למחיר.


קבלת הזמנות להובלות בפקס או בדואר אלקטרוני (במידה ואתם עסוקים מאוד ואין באפשרותכם לבקר אצלנו). באמצעות שיחת טלפון נמלא אתכם טופס הזמנה בו נרשום את כל פריטי ההובלות והמחיר שסוכם להובלות. נציג החברה שלנו יחתום, ישים חותמת וירשום תאריך ושעת ההובלה כפי שיסוכמו. המסמך הזה תקבלו בפקס או בדואר אלקטרוני.


שירותי אחסנה. במידה ויש צורך לרוקן דירה או משרד לטווח זמן מסוים, אנו שמחים לבצע הובלות ולהציע לכם אחסנה באחד מהמחסנים שעומד ברשותנו. המחסן מבוטח, אמין ונקי ועומד על כל דרישות המחמירות.


שירותי מנוף. אם החדר מדרגות שלכם צר מדי והדברים עלולים להיתקע באמצע או אם קומה היא גבוהה מדי ומעלית לא עובדת אנו מציעים שירותי מנוף להובלות. זכות הלקוח לבקש שימוש שירותי מנוף בכל מקרה. כאשר אתם צריכים או מעדיפים שימוש המנוף יש לנו פתרון הולם בשבילכם.


הובלה   הובלות   סבלים מקצועיים   העברת דירות   שירותי הובלה   חברת הובלות   שירותי האריזה   שירותי מנוף   הובלת פסנתר   הובלה 24 שעות   הובלת דירות   העברת פסנתרים    הובלות דירות    הובלת פסנתרים   הובלה   הובלות   סבלים מקצועיים   העברת דירות   שירותי הובלה   חברת הובלות   שירותי האריזה   שירותי מנוף   הובלת פסנתר   הובלה 24 שעות   הובלת דירות   העברת פסנתרים    הובלות דירות    הובלת פסנתרים   הובלה   הובלות   אחסנה   הובלות קטנות    חברת הובלות   הובלות

 

ראשל 036872156 036872156 03-9690643 03-9690643
חזר לקטגוריה הובלות דירות ומשרדים
אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים