רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
לקוחות שלנו
מאמרים
Mr.

Mr.

Mr.

איך להתנהג בזמן מעצר וחקירה

הרחקת יונים

קרקס אירופה

ציוד נקיון

נוטריון ועריכת צוואה

שילוח בינלאומי של גופי תאורה – איך למנוע נזקים למטען

גורי אלפי – התפוח לא נפל רחוק מהעץ

הפלה בקרב נערות

עדי אשכנזי – מה זה השטויות האלה?

מה חשוב בבחירת קוסמטיקאית?

אימון אישי אימון NLP

קורס תיווך נדלן

למה בכלל צריך תוספי מזון?

השכרת רכב

על צילום אירועים

ניקיון הבית – טיפים שימושיים

מוצרי חשמל באינטרנט

משרד עורכי דין תעבורה

קולקציות הטפטים החדשה של אורגד

חשיבות הוילונות בחדרי הבית השונים

בחירת צעצועים לגיל המתאים

בניית אתרים - שלבים

איך לבחור חברת אחסון אתרים

פרסומת אינטראקטיבית

לרדת במשקל? רק אצל אירנה!

אינדקס עסקים

עיצוב גינת פרחים מדהימה

עבודה בחוץ לארץ

מעבדת SOUNDEXPERT

כיצד בוחרים מצלמות אבטחה?

קידום אתרים - קידום עסקים

עלוני פרסום ( פליירים )

כרטיסי ביקור

קופת כרטיסים
קישורים

מטבחים

Русский

בניית אתרים חינם! הצעה מדהימה לזמן מוגבל!


בהזמנת קידום העסקים למשך 3 שנים דרך חברתנו וקטלוג עסקי
"Evrika" - בניית האתר העסקי שלך בחינם!


התקשרו עכשיו ל: 054-7555313 , 054-5405332

 


שירות חדש מבית "Evrika”

 

בעל/ת עסק יקר/ה!

אם אינך מופיע ברשת אינטרנט אינך קיים!!!! זאת אינה רק סיסמה, זאת המציאות. אל תשקיע אלפי שקלים בבניית אתרים שאין לך שליטה עליהם. עדכן תוכן האתר שלך בכל עת שתרצה ללא כל עזרה מאחרים.


לאחר סקר שנערך בקרב לקוחות "Evrika” זיהינו כי חלק מלקוחות מוותרים מבניית אתרים עסקיים עקב המחיר הגבוה להקמת האתר וחוסר שליטה על תכנים שמיוצגים בו.
בעקבות לתוצאות הסקר צוות המקצועי של חברת "Evrika” פיתח מנוע לבניית אתרים שמאפשר לכל לקוח לנהל תכניו של כל אתר שלו באופן עצמאי כראות עיניו ללא כל צורך בהתערבות מצד הטכנאי או איש מקצוע אחר.


המערכת קלה להבנה, גמישה מאוד, ועונה על כל הדרישות לבניית אתרים לעסקים קטנים וגדולים כאחד. המערכת מאפשרת לייצר עמודי טקסט כולל תמונות, פלאש ואף קבצי וידאו במידת הצורך, הוספת עמודים ללא הגבלה, גלריית תמונות, עמוד יצירת קשר ולא פחות מכך, ניתן להקים אתר בשלוש שפות: עברית" אנגלית, רוסית או כל שפה אחרת. סביבת העבודה דומה ל- Word שמקל מאוד על בניית אתרים וכתיבה.

ניתן לעדכן תוכן האתר בכל עת באמצעות קוד גישה למערכת. הדרכה ראשונית בהפעלת המערכת ניתנת בחינם.

 

הלקוח מקבל דומיין (שם מתחם) ללא כל תשלום. שם דומיין שמקבלים מופיע בדרגה שניה כמפורט: http://www.yourname.evrika.co.il/

 

אחסון האתר בשרתי "Evrika” מבטיח ניהול ישיר וטיפול נאמן באתר הלקוח. האתר ניתן להשכרה לתקופה משנה ומעלה. (מתאים מאוד לעסקים שאינם מעונינים להשקיע אלפי שקלים בבניית אתרים, אחזקה וקניית שם המתחם).

 

מתנה מטעם חברת “Evrika” -  אלף כרטיסי ביקור צבעוניים עם למינציה. *

הערה: הקמה ראשונית ועיצוב האתר יבוצעו על-ידי צוות “Evrika”. מאחר ועיצוב האתר כרוך בידע העומד בפני עצמו וכתיבת תוכן הוא נושא חשוב מבחינת מנועי החיפוש, אנו מעדיפים שבשלב הראשון האתר ייבנה על-ידינו והמשך הניהול יועבר לידי הלקוח עצמו.
* מתנה כרטיסי הביקור בכפוף לתקנון המבצע.

 


בניית אתרים חינם

 


לאחר שביצענו סקרים ובדקנו מה רוצים לקוחות קיימים שלנו אנחנו עושים דגש ומציעים לציבור בעלי עסקים ויזמים שירות חדש – מנוע בניית אתרים.

מטרה של המערכת לתת ללקוח לנהל בעצמו את התוכן של האתר ואם ירצה גם את עיצובו בעזרת כלים פשוטים הדומים לסביבת עבודה ב- Word. רק העיצוב הראשוני (וגם תוכן להתחלה אם יש צורך) נעשה אנחנו, כי בהתחלה לא לכל אחד יש מושג איך לעצב את האתר ומה בדיוק לכתוב שם.


מה שמבדל את המערכת שלנו זה גמישות רבה ויכולת לספק מענה לצרכים בבניית אתרים של עסקים קטנים ובינוניים, בהעברת מידע על העסק ושירותיו לכל גולש המעונין באופן ברור, יפה ואינפורמטיבי בהחלט.

בניית אתרים בעזרת מערכת שלנו מספקת מגוון אפשרויות רחב: ניתן לייצר עמודים מסוג טקסט חופשי, שבתוכו ניתן להכניס תמונות, פלאש ואפילו קבצי וידאו (!!!), גלריית תמונות, פורמות ליצירת קשר בעזרת שדה למילוי פרטי הגולש וכול'.ניתן לקבל אתר ב-3 שפות: עברית" אנגלית (או במקום זה כל שפה לועזית אחרת) ורוסית.

לפני שלקוח מקבל שם דומיין הוא עומד על:  http://www.nothing.evrika.co.il

אחרי שהלקוח מקבל שם דומיין הכתובת משתנה בהתאם, לדוגמה:  http://redline.evrika.co.il

 


אז מה אתם מקבלים עבור הכסף שמשלמים?

 

 כמובן שלקוח מקבל שם דומיין מדרגה שנייה  http://www.yourname.evrika.co.il

כמובן שגם אחסון האתר ברשת אינטרנט בשרתי “Evrika” כלול בעסקה.

ניתן יהיה לשנות תוכן הדפים באופן עצמאי בכל עת שתרצו. הלקוח יקבל קוד גישה פרטי למערכת + הדרכה ראשונית חינם.
 

האתר ניתן להשכיר לשנה, שנתיים או 3 שנים (מאוד מתאים לעסקים חדשים שלא רוצים להשקיע אלפי שקלים בבניית אתרים, אחזקת האתר וקניית שם דומיין). לקוח רשאי להפסיק שימוש באתר בתום התקופה ללא התחייבות נוספת.


מבצע: מי שרוכש שם דומיין החדש יקבל מתנה בסך 1000 כרטיסי ביקור למינציה.*
* כרטיסי ביקור מתנה כפוף לתקנון המבצע.

 

בניית אתרים באינטרנט וקידומם לא מהווים מטרה עיקרית לחברה. חברות רבות בונות לעצמן אתרים אולם רק חלק קטן מהם עובד ומרוויח. לצערנו, רוב אתרי האינטרנט לא זמינים לגולשים או לקוחות פוטנציאליים. בהתאם לזה האתרים האלו לא מקיימים את מטרתו העיקרית שהיא משיכת לקוחות, הגדלת מכירות ומטרות שיווקיות אחרות.


מניסיון רב שלנו בפתרונות אינטרנט לעסקים עולה שאתר הוא כלי עבודה בטוח לקבלת רווחים ולא הוצאה הכרחית בתקציב החברה. אבל כמו כל משאבים הוא דורש השקעה ופעילות סדירה לפיתוח, התפתחות ושיפור להשגת תוצאות טובות. היום תחרות באינטרנט כל כך גדולה שביצוע משימה זו בלתי אפשרי ע"י חובבן כל יכול או צוות בלתי מקצועי. אפילו האתר עם עיצוב מגניב, מבנה טוב, מידע נחוץ לא יהיה יעיל ללא פיתוח ותמיכה מקצועית.


כל עסק עובר דרך מייצור מוצר בשלב ראשון ועד לשירות וליווי. אנו רואים את שליחותנו לא רק כחברה של בניית אתרים, כמו רוב החברות, אלא גם בבניית פרויקט שלם ועובד. אנו מציעים חבילת שירות שכוללת בניית אתרים, קידום האתר וליווי האתר – מערכת מידע ב-"דמי מפתח".

 

בניית אתרים לא אוהבת פשרות. רק קומפלקס שלם מסוגל להבטיח יעילות עבודה בעתיד. בואו נסתכל על מספר מרכיבים חשובים של האתר המצליח. תהליך בניית אתרים אפשר לחלק לכמה חלקים:

 


1. קונצפט של בניית אתרים, התפתחותם ורווחיותם.
רוב החברות שמזמינות בניית אתרים לא יודעים באמת לאיזו מטרה הם צריכים אותם. בשלב ראשון צריך לשים מטרות ברורות ולקבוע סיכויים. לחשוב על דרך שתוביל אותו להצלחה ורווחיות ולקבוע שיטות קבלתן.


2. פיתוח עיצוב

העיצוב הוא שקובע הצלחת האתר. מעצב צריך לדעת כל כללי תפיסת העיצוב ע"י בן אדם, איך להציג את החברה בעזרת גרפיקה.


3. פיתוח תוכנה

מהירות עבודה של מנוע האתר גם היא משפיעה על הצלחתו. היום אנשים רגילים למהירות גבוהה לכן איטיות בהעלאת דפי האתר גורמת להם רצון לסגור את חלון ולחפש להם הצעה אחרת. האתר צריך לעבוד מהר ולעמוד בפני כמות גולשים גדולה.


4. עריכת תוכן

תוכן טוב שמשווק את האתר עולה ביוקר אבל בסופו של הדבר רואים שהוא שווה את השקעה בו. לעיטים קרובות לתוכן לא שמים תשומת לב רבה וכתוצאה מכך אנו רואים המון אתרים שמלאים בשגיות כתיב ותוכן משעמם. היום גולשים תובעניים מאוד לכן ללא תוכן מעניין למשוך את תשומת לבם בלתי אפשרי. בשלב הזה נכון להיעזר בקופרייטר מקצועי.


5. קידום האתרים

קידום האתרים הוא חלק חשוב במדיניות שיווקית. משמעות קידום אתרים היא קידום לפי מילות מפתח שמטרתן לקדם את האתר במנועי חיפוש, לעשות אופטימיזציה פנימית שמושכת את הגולשים, לארגן ניווט נכון, להציב טקסטים ותמונות במקומות בולטים. אופטימיזציה למנועי חיפוש היא דרך קלה להסב תשומת לב של קהל יעד. בזמן אחרון מנועי חיפוש פופולריים כמו Google החליפו אלגוריתמים לקביעת איכות וכדאיות האתר לגולשים. עכשיו בטופ 10 לא תמיד יימצאו אתרים שלהם מובילים קישורים רבים. מגמה חדשה היא לכוון את הגולשים לאתרים שהצליחו למשוך את הגולשים ולגרום להם לשהות זמן ממושך באתר. לעשות את זה ללא מבנה האתר הנכון פשוט בלתי אפשרי.

 


בניית אתרים בניית אתרים  בניית אתרים בניית אתרים  בניית אתרים


מעיין תקווה - ייעוץ בבחירת בתי אבות

  

מעיין תקווה-זהו גוף שנוסד כדי לתת מענה מיידי וללא תשלום לשאלות ייעוץ, הכוונה והתאמה מלאה של בית אבות או דיור מוגן ליקירך. אנו עושים את הכל ע"מ לסייע למשפחה למצוא את המקום המתאים ביותר למצבו הבריאותי ודרישותיו האינדיבידואליות של הקשיש.


http://beyt-avot.evrika.co.il/

 
בניית אתר לקידום עובדים - שמירה, אחזקה ונקיון כח אדם

  

חברת קידום עובדים הינה חברת אבטחה ,אחזקה וניקיון המספקת ללקוחותיה שירותי שמירה, אחזקה וניקיון, וכן פתרונות מגוונים בתחום כוח האדם כגון שרות עובדים לענפי ייצור,בנין ,פיתוח וכו'.


kidumovdim.evrika.co.il

בניית אתר למשרד לעריכת דין וייעוץ משפטי

  

משרד עורכי דין וייעוץ משפטי מתמחה ב: זכויות אדם, דיני משפחה, משפט פלילי, דיני צבא, משפט מסחרי עסקי, מקרקעין


law-offices.evrika.co.il

 
בניית אתר למרכז לרפואה מונעת ומשלימה

  

מרכז לרפואה משלימה "רושאל" בהנהלת דר' פאבל שוורץ (MD, PhD)  הוקם ב-1991 בתל אביב. התמחויות המרכז - טיפולים במגוון שיטות כגון: אקופונקטורה, הומאופתיה, צמחי מרפא, סו-ג'וק, רפואה סינית, תרפיה מנואלית, קינזיולוגיה שימושית, אוסטיאופתיה קרניו-סקרלית

roshal.evrika.co.il

בניית אתר למרפאת שיניים של דר' מוסייב

  

מרפאת שיניים של דר' מוסייב - כל סוגי טיפולי שיניים כולל טיפולים בלייזר, כירורגיה, השתלות.


smile-4u.evrika.co.il

 
בניית אתר לחברת אס. טי. ליפט - ייבוא מתקני הרמה

  

חברת אס. טי. ליפט מתמחה בייבוא מתקני הרמה כמו מתקני הרמה מותקנים קבוע על רכבים/ משאיות, מתקני הרמה נגררים, מתקני הרמה ניידים, מעליות משא, במות אדם ועוד.


stlift.evrika.co.il

בניית אתר ל Telemost - SIM cards

  

חברת “Telemost” הינה אחת מהמובילות בארץ בתחום IP-טלפוניה. “Telemost” חתמה על הסכם שותפות עסקית עם חברת "SIMTRAVEL” המתמחה באספקת שירותי Roaming למכשירי תקשורת סלולרית במחירים נמוכים באמצעות כרטיסי סים.

telemost.evrika.co.il

 
בניית אתר ל Sun Studio עיצובים ופרויקטים

  

"סאן" עיצובים ופרויקטים בונה לכם תקרות מתוחות איכותיות מודרניות מהחומרים הטובים ביותר מבד צורפתי. מנהלי העבודה שלנו הינם עברו התמחות בחו"ל.

www.sun-studio.evrika.co.il

בניית אתר לנגרייה אינסל

  

הנגרייה אינסל הם בעיקר ריהוט משרדי,ריהוט מוסדי (חדרי עבודה), מעבדות מחשבים, חדרי ישיבות, מערכות מדפים ואחסון; וכמו כן גם ריהוט לסקטור הפרטי: מטבחים מורכבים ועובדות עץ מיוחדות.

insel-2007.evrika.co.il

 
בניית אתר ל RedLine - אביזרים לרכב

  

אביזרים ושיפורים יחודיים לרכב, חידוש פנסים ראשיים, הכנה רכבים לטסט שנתי, יציאות ניקל לאגזוזים, פנסי אנגלאיס, פנסים אחוריים שקופים, פנסי ערפל, איתות, ניקלים למראות וידיות ועוד.

redline.evrika.co.il

בניית אתר לעולם האגדות

 

תפתחו את שערינו
תסתקלו על העולם
על עולם מלא ביופי
והיופי הוא בגן
זה עולם של ילדים
הוא מלא שמחת חיים
זה "עולם האגדות".

www.agada.evrika.co.il

 
בניית אתר למרכז לרפואה אסתטית Estheti Club

  

מרכז לרפואה אסתטית Estheti Club
כעת אפשר לעשות את זה!
ההישגים החדישים ברפואה וקוסמטיקה


www.eclub.evrika.co.il

בניית אתר למי דן - מערכות לטיהור מים

   

חברת "מי דן" הינה חברה העוסקת בשיווק מערכות לטיהור מים מהמתקדמות בעולם. חברה מציגה מגוון גדול של מתקני מיני בר במחירי ושירות ללא תחרות. כול מתקני מים ומרכות טיהור בעלי תו תקן ישראלי.

 

mey-dan.evrika.co.il

 
אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים