רשימת עסקים Business catalog
הפוך לדף הבית | הוסף למועדפים | שלח לחבר | החלפת קישורים | קידום אתרים Russian
הובלות >>> הובלות דירות ומשרדים
שילוח בינלאומי של גופי תאורה – איך למנוע נזקים למטען

יבוא גופי תאורה כרוך בתהליך מורכב של שילוח בינלאומי. תחילה מדובר באריזה קפדנית ומדוקדקת של המוצרים, במיוחד אלה הכוללים מרכיבים שבירים כמו אהילים מזכוכית, קריסטל או פורצלן וכן נורות.

 

חשוב לוודא שאריזות מיוחדות יגנו על גופי התאורה השבירים והנורות מפני נזקים אפשריים – כמו שברים ורטיבות


הובלות משרדים

הובלות משרדים

 

השלב התחלתי למעבר כל משרד, סניף הבנק, מפעל גדול או קטן למקום חדש - זה תכנון קפדני ומדויק של כל התהליכים


טיפים להובלה

 הובלות דירות  שירותי הובלה

 

להצלחת המעבר מקום (דירה, משרד או מפעל) תהליך הכנה מראש הוא יותר חשוב וקובע את התוצאה מהעמסה ותהליכי ההובלות


הובלת הפסנתר

הובלת הפסנתרים

מה מיוחד ושונה בהובלת הפסנתר או פסנתר-כנף מכל הובלה אחרת ורגילה? השונה הוא שכוח הסבלים לא מספק, כדי להבטיח הובלה מוצלחת של חפץ כה גדול ,כבד ועדין בו זמנית


הובלות דירות ומשרדים
קטגוריה תת קתגוריה איזור שם העסק כתובת סימון
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ איגי הובלות   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ ויטלי הובלות ראשון לציון   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ פורוורד שירותי הובלה   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ "הובלה בטוחה" ראשל   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ אלכס הובלות בת-ים   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות מיכאל   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות V.I.P. ראשון לציון   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות "אביבה"   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות "זול"   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות "סטנדרט"   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים מרכז וסביבה הובלות קטנות פלוס תל אביב ואיזור המרכז   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות הכי זול   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות רומן ROMAN MOVING מרכז   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות ודים   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ אילן הובלות צפון, חיפה ,קריות   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות גרקלוס בת-ים   פרטים נוספים
הובלות הובלות דירות ומשרדים בכל הארץ הובלות אלכס   פרטים נוספים
לשליחת בקשה להצעת מחיר אנא סמנו ווי בעמוד "סימון" מול עסק או מספר עסקים שבחרתם
1
הובלות דירות ומשרדים  הובלות  הובלות  הובלות   שילוח בינלאומי  הובלות הובלות  הובלותהובלות דירה  הובלות בקריות הובלות בחיפה הובלות בצפון 


הובלות - איך עוברים דירה ללא כאבי ראש?

הובלות


הובלות - איך עוברים דירה ללא כאבי ראש?

עוברים דירה? חוששים? מעבר דירה אינו חייב להיות מלווה בכאבי ראש. ישנה אפשרות לשכור חברת הובלות טובה ואמינה, ולעבור את התהליך בצורה סבירה. כמובן, שלפני שאנו שוכרים חברת הובלות אנו צריכים לעשות סקר שוק, ולדעת מספר דברים על מעבר דירה ועסקי הובלות .
במאמר זה ננסה להוביל אתכם במסלול הנכון של מעבר דירה עם חברת הובלות ללא הרבה כאבי ראש.

הדבר הראשון שיש לעשות אחרי שחתמנו על חוזה הדירה, אחרי שקבענו את תאריך המעבר ואחרי שסגרנו עם חברת הובלות - לעבור על כל המלאי בבית בניחותא, ולקבל החלטה מה יעבור לבית החדש ומה ייזרק לפני שמשאית הובלות תגיע אלינו. זהו זמן מצוין להיפטר מכל הבלאגן שהצטבר לנו בבית לאורך שנים. יש הובלות מהבית הישן לחדש ויש הובלות מהבית הישן אל הפח... 


שוכרים חברת הובלות – קודם כל חוזה!
כאשר אתם מזמינים שירותי הובלות מטעם חברת הובלות , יש לדאוג לחתום על חוזה בכדי למנוע בעיות מיותרות במקרה ותצוצנה אצל אותה חברת הובלות . החוזה הוא הסכם מחייב, שצריך לכלול את כלל הפריטים המובלים במהלך תהליך הובלות מהבית האחד לשני.
מומלץ להזמין חברת הובלות לביצוע העבודה לפנות בוקר או בשעות הראשונות של הבוקר, בכדי שתהיו הראשונים ברשימת הובלות החברה באותו יום, וכך תימנעו מעיכובים אשר נגררים מעבודות הובלות קודמות באתרים אחרים באותו היום.


הובלות דירות, הובלות משרדים – הישארו בתמונה!

הובלות דירות, הובלות משרדים – הישארו בתמונה!

לא חשוב אם אתם עוברים דירה או משרד, ברור כי תצטרכו סיוע של חברת הובלות . יש מספר פעולות שצריך לעשות לפני שבוחרים חברת הובלות איתה תבצעו את המעבר. פעולות הובלות הן מורכבות וחשוב להקפיד על כל פרט ולהישאר בתמונה כל העת.
ראשית, בקשו מאותה חברת הובלות שבחרתם לביצוע המעבר, רשימת החפצים אותם תוכלו לארוז בכוחות עצמכם, ובכך להוזיל מחירי ההעברה. אחר כך הכינו את רשימת המלאי עבור הובלות שתצטרך לבצע חברת ההובלות.
בשביל לגרום לכך שתהליך מעבר דירה יהיה חלק ככל האפשר, ובכדי להוזיל עלויות אל מול חברות הובלות, יש לבצע עבודת הכנה טובה. כך תוכלו לשמר את הציוד והריהוט שלכם במצב זהה לזה שהיה טרם המעבר. לאחר מכן, יש לבחור חברת הובלות מקצועית, עם קבלות. מומלץ לבדוק ולהשוות מחירים אצל מספר חברות הובלות שונות לפני שמחליטים סופית.


הובלות, הובלות, אבל מה עם האריזה?

את תהליך הכנת מעבר הדירה יש להתחיל שבוע לפני יום המעבר. בכדי להוזיל עלות הובלות עדיף לארוז לבד את כל מה שניתן, למעט חפצים שבירים, אותם יש להשאיר לאחריות החברה. כמו כן, חפצים בעלי משקל כבד אין להכניס לאותו ארגז. אין לדחוס יותר מדי בגדים לאותו ארגז בכדי למנוע פגמים באיכות הבגדים.
מחשבים יש לגבות לפני אריזתם. אם נשאר מקום פנוי בארגז, יש למלאו בנייר מקומט, כדי שהפריטים לא יזוזו בתוך הארגז בעת הובלות הארגזים.
ארגזים אשר מולאו בפריטים שבירים, יש לסמן באופן ברור, כדי שהסבלים יוכלו לזהות אותם ולנהוג איתם בהתאם בעת הובלות מהבית למשאית ומהמשאית לבית החדש. יש לזכור, כי בשל העובדה שחברות הובלות אחראיות על התוכן והפריטים שהם מעבירות, לסבלים בחברת הובלות יש את האפשרות שלא לבצע העברות של ארגזים, שנארזו באופן שנוגד את ההנחיות שצוינו כאן.


הובלות משרדיות

הובלות משרדיות


כאשר החליטו יוסי ושי להרחיב את המשרדים שלהם, בהם עסקו במחקר ובקשרים בין לאומיים, הם חיפשו משרד הרבה זמן כי היה להם חשוב שהמקום יתאים גם מבחינת מיקום, קרוב לשדה התעופה ולבתיהם של רוב העובדים שגרו במרכז וגם מבחינת גודלו של המשרד, מאחר שהם תכננו להוסיף עוד שני צוותי עובדים לפיתוח המחקר הנוכחי שהתגלה כהצלחה. סוף כל סוף הם מצאו את המקום המתאים באזור תעשיה גדול במרכז הארץ.


אך המחשבה על כל הארגון מחדש של המשרד וכל הכרוך באמצעי הובלות הטריד אותם לא מעט. החומרים בהם עוסק המשרד הם סודיים הציוד והמכשור שלהם במשרדים, הוא ציוד עדין מאחר שבנוסף לכל המחשבים, הדיסקטים והצגים שיש לכל אחד מהעובדים, יש להם עוד כל מיני סוגי מכשירים אלקטרונים עדינים שצורכים הרבה זהירות ועדינות בזמן הובלה.
 


הובלה טובה: צריך לדעת כיצד לבחור מבין מספר חברות הובלות

הובלה טובה: צריך לדעת כיצד לבחור מבין מספר חברות הובלות

 

לקנות בית חדש זה כייף וכאשר הדירה החדשה נמצאת באותו איזור מגורים של הדירה הקודמת, ישנה נטייה לחשוב שמאחר שהמרחק קצר, אין צורך בחברת הובלות, כי הרי הדירה החדשה היא כל כך קרובה לדירה הישנה שבכמה סיבובים מעבירים את כל החפצים במכונית וכך חוסכים את מחיר הובלה. נכון, זה אפשרי, אך רק כאשר אין רהיטים בכלל ואת הבגדים מעבירים בשניים-שלושה סיבובים. ההמלצה במקרים אלו היא לא לארוז את הבגדים בקרטונים שעלולים לחסום את שדה הראיה, כי אם לשים אותם בתוך שקיות זבל גדולות או להשאיר אותם על הקולבים ללא אריזה חיצונית.


אבל כאשר אנחנו כבר נשואים ויש ילדים וחלק גדול מהרהיטים עובר מהבית הישן לחדש, הרעיון הזה הוא אינו בר ביצוע ועדיף לחשוב על חברת הובלות שהעובדים בה הם בעלי ניסיון בהעברת רהיטים ומכשירי חשמל גדולים וכבדים. עובדי חברת הובלות  בנוסף גם יודעים איך לשמור על החפצים בזמן הובלה.


אחת הדרכים למצוא חברת הובלות בנוסף לקבלת המלצות של חברים, היא דרך הגלישה באינטרנט. כל מנועי החיפוש מאפשרים לקשור קשר עם הרבה סוגי חברות הובלות, ובינם אפשר למצוא את חברת הובלות שתמלא את כל הצרכים הדרושים, כדאי לבחור חברה בה המשאיות מרוחות ומוגנות בכדי שהרהיטים לא יפגעו בזמן הובלה.


טיפים בנושא הובלה, הובלות

טיפים בנושא הובלה, הובלות


שינוי מקום יכול להיות זמן קסום או מלא מתחים וחרדות חלק מהסיבות הגורמות למתחים הם המחשבות על האריזה, הובלה, פריקה וההסתגלות למקום החדש.
בכתבה זו ננסה לעזור לכם על ידי טיפים בנושא הובלות ואריזה נכונה.

לפני כל הובלה ישנם ארבעה שלבים: הראשון - בחירת חברת הובלות; השני - אריזה; השלישי - הובלה; הרביעי - פירוק.בחירת חברת הובלות
 


שאלו את חבריכם ובני משפחתכם שהתנסו לאחרונה במעבר. או גלשו באינטרנט ורשמו לפניכם מספר שמות של חברות הובלה. ערכו מחקר שווקים בטלפון – כדי לקבל מושג על מחירי הובלה.
תנו לכל חברת הובלות אליהם אתם מתקשרים אותם פרטים. רצוי שהפרטים יהיו מדויקים ככל האפשר בקשר לתכולה ועל הבניין ממנו אתם עוברים ועל המקום החדש אליו אתם מעוניינים לערוך הובלה כגון, מעלית, מדרגות רוחב הדלתות. כמו כן ציינו כמות מכשירי החשמל הגדולים שיש לכם מקרר, מקפיא, מכונות כביסה וייבוש, פסנתר, רהיטים גדולים אחרים או ארונות שיש צורך לפרק ולהרכיב.


לאחר שבחרתם חברת הובלות - הזמינו את נציג חברת הובלות כדי שיראה את תכולת הובלה זו. משתי סיבות, הראשונה למנוע הפתעות והשנייה כדי שישלחו לכם משאית בגודל המתאים ולהעביר הכול בנסיעת הובלה אחת.
רצוי לקבל מחברת הובלות הצעת מחיר בכתב. בררו אם יש לחברת הובלות ביטוח – על שבירה או איבוד חפצים.


הובלה (הפסנתר)

הובלה, הובלות (הפסנתר)


חיפוש הדירה היה תחת לחץ אטומי, רק לפני כשישה חודשים נודע לגלית ולשוקי שהם מצפים לתאומים, הצורך בבית גדול יותר הפך להיות דחוף. עם שני ילדים בבית ועוד שנים בדרך הם החליטו שעדיף לעבור ליישוב קהילתי בו יהיה להם בית פרטי עם חצר גדולה סביב וקהילה תומכת. התמזל מזלם כששכן של אחד מחבריהם היה מעוניין למכור את ביתו.


לאחרי חתימת החוזה וסידור המשכנתה החלו לחשוב על הובלה של תכולת הבית. שבע שנים קודם לכן כאשר עברו דירה היו עדין זוג צעיר וכמעט ללא רהיטים, במרוצת השנים קנו וסידרו להם דירה נוחה ומסודרת עם הרבה רהיטים יפים ובמרכז הבית - פסנתר כנף שגלית מנגנת עליו. המחשבות על הובלה של פסנתר זה הכניסו את גלית להרבה דאגה.


החיפוש בגוגל אחר חברת הובלות הראה מבחר גדול של חברות הובלה. השאלה איזו חברת הובלות תעשה עבורם את השירות הטוב ביותר?


גלית ושוקי החליטו שמאחר וגלית בחודשי ההיריון האחרונים ושוקי עסוק בעבודה, עדיף שחברת הובלות תבצע גם את האריזה.


הובלה, הובלות – איך להימנע מסיבוכים

הובלה, הובלות – איך להימנע מסיבוכים


בזמן האחרון נשמעים סיפורי זוועה על בעיות שנגרמו למכרים על ידי חאפרים שעושים הובלות זולות שבסופו של דבר משלמים יקר עבורן.
איך למנוע בעיות בתהליך הובלה, אריזה ופירוק?


בראש ובראשונה גם אם אין לכם מכרים או חברים שיכולים להמליץ על חברת הובלות מן הראוי לבקש מחברת הובלות ממליצים ולשוחח איתם. אם לא בררתם שיש לחברת הובלות ביטוח, ישנו הסיכוי שהאחריות על שבירת חפצים או אובדן עלול לחול עליכם.

אל תסכמו רק בטלפון הובלה. ישנה האפשרות כי המחיר יוכפל כאשר התכולה תהיה על המשאית, המלכודת היא: "לא אמרתם לנו שאין מעלית" או "לא ידענו שיש כל כך הרבה חפצים להעביר" ועוד כהנה וכהנה סיבות שיומצאו בשנייה.


דבר נוסף לוודא הוא שיש לחברת הובלות משאיות גדולות מרווחות ומרופדות בכדי שכל התכולה תועבר בנסיעת הובלה אחת בטוחה ומוגנת.


הובלה הובלות – עתיקות וחפצים שבירים

הובלה הובלות – עתיקות וחפצים שבירים


יעל ושנטל ירשו מסבתם את חנות העתיקות שלה. בחנות היו כמה רהיטים עתיקים בני מאות שנים והרבה חפצי זכוכית עדינים ושבירים. מצד אחד לא הייתה בכוונתם להמשיך ולהפעיל את חנות העתיקות אך מצד שני הן לא רצו להיפרד מהחפצים. לכן החליטו לחלוק ביניהן את תכולתה לשימושן הפרטי.
לאחר שהחליטו ביניהן מה תיקח כל אחת נשאלה השאלה: מה אם הובלה?


החנות מלאה בחפצים יקרים, עדינים ושבירים והיה צורך באנשי הובלה מקצועיים שיארזו אותם באופן כזה שיגיעו שלמים וללא פגע. והריהוט גם הוא גדול וכבד, איזו חברת הובלות תוכל לקחת על עצמה לפרק ולהרכיב ריהוט מסוג זה כדי להעלות אותם לקומה הרביעית בה הדירה של יעל. אמנם יש מעלית אך היא איננה גדולה מספיק עבור רהיטים בגודל זה.


חברת הובלות שתעשה הובלה זו חייבת להיות אמינה, עם רקע בעבודות הובלה ואריזה של חפצים שבירים. חברת הובלות שיש לה ביטוח למקרה שחס וחלילה, ישבר אחד מהחפצים החליטו יעל ושנטל.


הובלות בירושלים


הובלות בירושלים

 

בדרך כלל החופש הגדול הוא הזמן אותו מנצלים רבים הרוצים לעבור דירה, כך הם חוסכים מבניהם החלפת בית ספר באמצע שנת הלימודים. זו הסיבה ללחץ הגדול על חברות ההובלה בארץ בכלל ועל חברות הובלות בירושלים בפרט.


הלחץ על החברות הובלה בירושלים גדול יותר, מאשר על חברות הובלה בערים אחרות בארץ, בגלל כמות הסטודנטים הרבה העוברים דירה בתום שנת הלימודים.


ירושלים היא עיר מיוחדת במינה בשל מצבה הטופוגרפי. הסמטאות הצרות, העליות והירידות התלולות והרחובות המפותלים. כל אלו דורשים התמחות בנושא הובלות בירושלים. ונהג המכיר טוב את העיר.


אין בפרסום בתי העסק באתרנו משום המלצה על עסק זה או אחר. האתר אינו נושא בכל אחריות בשל מעשיהם של מתפרסמים בו
תוכן הפרסום באתר באחריות המפרסמים בלבד ואין המערכת אחראית לכל הפרה מצידם
All rights reserved © Medial Group 2006 © Created by FishArt Studio   בראבו   כרטיסים למופעים   פרקטים   הרחקת יונים השוואת מחירים